.

.

Трговска марка ликовна уметност Божиќ во Париз II Канвас уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Божиќ во Париз II Канвас уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

DEN 1530.08

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Божиќ во Париз Втори“ платно уметност по бои пекарница бела мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата