.

.

Трговска марка ликовна уметност „Пени - женска убавина“ платно уметност од Кора Ниле, Бела мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност „Пени - женска убавина“ платно уметност од Кора Ниле, Бела мат, рамка за бреза

DEN 1071.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Пени - женска убавина“ платно уметност од Кора Ниле, Бела мат, рамка од бреза : Уметник : Кора Ниле. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата