.

.

Активни шорцеви за активни мачки на Расел и големи мажи, до 5xl

Активни шорцеви за активни мачки на Расел и големи мажи, до 5xl

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Активните шорцеви на Расел се изградени за да одат на дополнителна милја. Истегнување ткаенина се движи со вас без разлика дали сте надвор за бегство или само удирате назад и се релаксираат. Технологијата за влага за влага 360 ве одржува суво и удобно цел ден. Вкупна победа за вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Повлечете стил со удобна лента за половината и прилагодливо влечење. 2 џебови со патенти. Капки 360 технологија за влага за влага; Истегнување ткаенина. 86% полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Расел истегнува активни шорцеви за мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата