.

.

Мекиот аква бран на дворците 16 x16 Галерија завиткано од платно wallидна уметност

Мекиот аква бран на дворците 16 x16 Галерија завиткано од платно wallидна уметност

DEN 2239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Убава, висококвалитетна галерија завиткана од платно wallидна уметност-изгледа исто како музејско парче! Висококвалитетното платно е професионално завиткано околу отпорни на искривени, структурно инженерски шипки за носилки. Вклучен е хардвер за монтирање - само извадете го од кутијата и подготвено е да се обеси! Noticeе забележите дека нашите платна има густа длабочина од 1,5 ", што е потешка и подебела, одржувајќи ја стабилноста и структурниот интегритет. Нашата потешка дебелина гарантира дека вашето прекрасно парче платно ќе се прикаже убаво додека се спротивставува на какво било извртување и искривување. Вие сте. сигурно ќе добиете комплименти од семејството и пријателите кога ќе го видат ова убаво парче wallиден декор. Ова прекрасно платно парче е навистина привлечно! Бидете сигурни да го разгледате нашиот огромен избор на платна обвиткана со галерија! Ние ги извориме најдобрите уметнички дела, фотографија и слики Во светот да ви обезбеди апсолутно зачудувачки wallиден декор за вашата куќа, стан или канцеларија. Сите наши платно wallидни уметности/врамени уметност се произведуваат за вас со голема грижа и се испраќаат директно до вас од нашата домашна фабрика. 16 "x16" галерија обвиткано платно wallидна уметност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата