.

.

Кејт и Лорел крајбрежен океан бранови платно wallидна уметност од Студиото Creative Bunch 28

Кејт и Лорел крајбрежен океан бранови платно wallидна уметност од Студиото Creative Bunch 28

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Замислете да трчате рака низ овој кул и релаксирачки океански триптик и пренесете се на плажа. Овој уметнички сет на платно ќе биде задоволство да се гледа секој ден во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или која било просторија во домот. Овие уметнички отпечатоци исто така прават одличен подарок за родендени, празници или забави за домаќинство. Печатено на платно обвиткано со галерија, оваа wallидна уметност има две закачалки веќе прикачени на задниот дел за лесен приказ на wallидот. Надворешните димензии се 28 инчи за 12 инчи за 1,58 инчи. Име на печатење : „Бранови на крајбрежниот океан“ Преодна платна wallидна уметност : Уметноста на крајбрежната плажа поставена на висококвалитетно платно завиткано од галерија. Димензиите на екранот се 12 инчи за 28 инчи. Квалитетни материјали : Печатено со мастила отпорни на УВ за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно е да се обеси : Уметноста има метални закачалки за пилани веќе прикачени на задниот дел. Независен уметник : Проверете ја друга работа од овој уметник за да создадете ваш сопствен wallид на галеријата. Уметнички дизајниран : Печати „Бранови на крајбрежниот океан“ 2021 година. Студиото за креативно куп.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата