.

.

Wynwood Studio Canvas Нејзиниот мал француски беж фустан мода и глам фустан wallиден платно печатење бел крем бел 12х12

Wynwood Studio Canvas Нејзиниот мал француски беж фустан мода и глам фустан wallиден платно печатење бел крем

DEN 1071.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со својот мал француски беж фустан од Wynwood Studio Canvas, прекрасно парче за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис бела нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата