.

.

Трговска марка ликовна уметност Танцување Мандала Канвас уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Танцување Мандала Канвас уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, сребрена рамка

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Танцување мандала“ Арт од Кети Г. Аренс, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата