.

.

Класични личности на Wynwood Studio и фигуративно wallидни уметности за печатење „Зиги“ - црвена, жолта боја

Класични личности на Wynwood Studio и фигуративно wallидни уметности за печатење „Зиги“ - црвена, жолта боја

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Зиги, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црвена боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен допир на допир на вашата тема за украси за дома. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Класичен и фигуративен дизајн со тема на класични фигури за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата