.

.

Азбука за животни од Мармонт Хил од Ерик Карл платно wallидна уметност

Азбука за животни од Мармонт Хил од Ерик Карл платно wallидна уметност

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа wallидна уметност на животински азбука платно е издржлив уметнички принт на висококвалитетно платно. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Азбука за животни од Мармонт Хил од Ерик Карл платно Wallидна уметност : Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно. Професионално се протегаше рака. Пристигнува подготвени да висат. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата