.

.

Слики, сива папрат 1, 16х20, декоративна wallидна уметност на платно

Слики, сива папрат 1, 16х20, декоративна wallидна уметност на платно

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот. Сликата има нежна, но сепак блескава убавина што апсолутно ќе ја сакате да ја имате. Сликата ќе изгледа одлично каде и да ја поставите. Wallидна уметност на платно, платно, домашен декор, wallиден декор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата