.

.

Винвуд Студио Апстрактна wallидна уметност платно печати „Сонувајќи за вас геоде“ кристали - сина, бронза

Винвуд Студио Апстрактна wallидна уметност платно печати „Сонувајќи за вас геоде“ кристали - сина, бронза

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сонувајќи за вас Geode, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Апстрактна авенија Авенија Апстрактна wallидна уметност платно „Сонувајќи за вас геоде“ кристали - сини, бронзени карактеристики : ова уметничко дело има вертикална ориентација. Геометриски дизајн со тема за кристали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата