.

.

Riley Bool Ring Fight Game со прстени, лебдечки прстен за базен, мултиплеер, игра за надувување на прстенот за деца, возрасни и семејство

Riley Bool Ring Fight Game со прстени, лебдечки прстен за базен, мултиплеер, игра за надувување на прстенот

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е неверојатен подарок за деца и возрасни. Уживајте во вашето лето во базен со играње на омилената играчка за прстен! Донесете ги вашите пријатели и споделете ја забавата! Неговиот супериорен квалитетен ПВЦ материјал е не-алергичен на кожата и нема непријатен мирис. Големина на вкрстена форма : 32 x 16 инчи. Прстените се 9,75 инчи. Производот доаѓа со 4 прстени. Игра за забавно прстен : Тоа е неверојатен подарок за деца и возрасни. Уживајте во вашето лето во базен со играње на омилената играчка за прстен! Донесете ги вашите пријатели и споделете ја забавата! . Квалитетен материјал : Лесен за преклопување, преносен, тежок и еколошки. Неговиот супериорен квалитетен ПВЦ материјал е не-алергичен за кожата и нема непријатен мирис. Големина на вкрстена форма : 32 x 16 инчи. Прстените се 9,75 инчи. Доаѓа со 4 прстени. Подобрување на социјалните вештини : Оваа игра им помага на вашите деца да ги подобрат своите социјални вештини. Кога ќе играат со тим, тие ќе станат поактивни и социјални. Може да ја користите оваа игра и со вашите пријатели и семејство. Willе го приближи вашето семејство едни со други и ќе ужива во среќата заедно! . Употреба и прилики : Овој сет на игри е надувување и лесен за чување и носење. Откако ќе завршите со играње само надувувајте го воздухот и лесно складирате каде и да сакате. Играта за фрлање прстен е многу погодна за затворено и на отворено. Добро е да се игра во базени, плажи, роденденски забави, училишта или други активности на тимска работа. Гаранција за услуга : Ако имате какви било прашања во врска со производот по продажбата, ве молиме контактирајте со нас директно, ние ќе ви обезбедиме решение во догледно време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата