.

.

Kane K Durabraid магнетски полнач USB кабел за Apple Watch & K118- Стенд за полнење со преклопување за Apple Watch

Kane K Durabraid магнетски полнач USB кабел за Apple Watch & K118- Стенд за полнење со преклопување за Apple

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете го овој пакет од Канекс! Овој комплет го вклучува Durabraid магнетниот полнач USB кабел за Apple Watch и штанд за полнење со преклопување за Apple Watch. Барате кабел за полнач за вашиот Apple Watch? Проверете го првиот производ, Kanex K118-1293-3 M Durabraid магнетски полнач USB кабел за Apple Watch! Овој кабел е сертифициран со MFI, што значи дека е направено специјално за да одговара на вашиот i Phone, i Pad, i Pod или Apple Watch за да можете да очекувате квалитетни перформанси и сигурност. Вториот производ, Канакс K118-1289 Стенд за полнење на преклопување за Apple Watch е дизајниран за погодно да го наплаќа и да го обезбеди вашиот Apple Watch кога патувате! Овој издржлив алуминиумски штанд има прецизни пресеци за магнетниот полнач. Ја одржува вашата маса во кревет убава и организирана додека наплаќате. Комплетот вклучува : Kanex K118-1293-3 M Durabraid магнетски полнач USB кабел за Apple Watch. Компатибилен со сите модели на Apple Watch. Издржлива конструкција на алуминиум. Дополнителни долги 10 ft . Kanex K118-1289 Стенд за полнење на преклопување за Apple Watch. Компатибилен со сите модели на Apple Watch. Цврсто го држи Apple Watch и полнењето кабел за безбедно полнење. Издржлива конструкција на алуминиум. Дизајн на преклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата