.

.

Конкорд и 9-ти умираат цветни цвеќиња

Конкорд и 9-ти умираат цветни цвеќиња

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете забава на вашите лукави проекти со овие неверојатни умирања! Умирањата можат да се користат со повеќето машини за сечење (продадени одделно). Овој пакет содржи фини линиски цвеќиња : шест умираат мерење помеѓу 0,75х.75 инчи и 2,875х3 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење. Не е погоден за деца под 36 месеци. Конкорд и 9-ти умираат цветни флорали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата