.

.

Ум читател на читател од 4 секција организатор на бамбус кондимент, кафе и чајна станица Кади, пауза, кафеава боја

Ум читател на читател од 4 секција организатор на бамбус кондимент, кафе и чајна станица Кади, пауза, кафеава

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ги станиците за кафе и чајни уредни и организирани со читателот на умот со 4 секција бамбус кафе-кондитор на кафе, кади. Организатор со 4 оддели, Организаторот на бамбус со 4 секција на умот, Кади е дизајниран да ги задржи станиците за кафе и чајни и области за пијалоци уредни и организирани во кујната, просторијата за ручек, просторијата за ручек, просторијата за домови и многу повеќе. Пространи прегради : Исправениот организатор има четири пространи прегради совршени за складирање на чајни торби, мешалки, сламки, кремари, пакувања со шеќер, салфетки, прибор и многу повеќе, додека отворениот дизајн го олеснува прегледот и пристапот до содржината. Организатор на биро : ставете на вашата работна маса, во кабинет или користете како организатор на фиоки за биро за чување мали додатоци за канцеларии, вклучувајќи клипови за хартија, главни делови, гумени ленти, патеки, деловни картички, марки и клучеви. Одлично за вашиот дом, канцеларија или гостопримство : Овој организатор за заштеда на простор ги прави области за услуги за кафе и места за јадење лесни за уредување во хотелски лоби, области за услуги за појадок, паузи, дома на кујнски countertops, кујнски фиоки или на работа. Димензии : Овој организатор Caddy мери 17,32 in. (L) x 6,69 in. (W) x 15,55 in. (H). Убавина Овој организатор на бамбус работи одлично во просториите за домови, вообичаени области, на countertops или на заеднички кујнски простори или области за јадење каде се служат кафе, чај и други пијалоци. Боја : Браун.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата