.

.

Так-си Бакли Слинг, црна

Так-си Бакли Слинг, црна

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Слишката во стилот на Бакли од Ален е конвертибилна, сад за прицврстување со еден или два точки со брза прицврстување на куката и еластични покриени куки. Веб-конструкција во тешка категорија со хардвер тестиран на оптоварување од 200 фунти. Се прилагодува на 50-инчи. Кабриолет, единечна до две точки за прицврстување. Брза прицврстување на кука за прицврстување. Еластични покриени куки. Веб -конструкција на тешка тежина. Тестирано на оптоварување од 200 фунти. Се прилагодува на 50-инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата