.

.

Сара Дејвис потпис Flutterby Pamp & Die Set Botanic Butterfly

Сара Дејвис потпис Flutterby Pamp & Die Set Botanic Butterfly

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Поставете печат на Crafter-Plutterby & Die Set. Дизајнер : Сара Дејвис. Дизајн : Ботаничка пеперутка. Овој комплет вклучува 1 метален ум и 1 печат на фотополимер. Големината на умирање е приближно 4,9 "x 3,5 ". Големината на печатот на фотополимер е приближно 4,75 "x 3.25 ". Големина да се координира заедно и да се вклопи картичка А6. Сара Дејвис потпис Flutterby Stamp & Die Set Botanical Butterfly.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата