.

.

Швајцарски превозникот на блок од пена од швајцарски кајак

Швајцарски превозникот на блок од пена од швајцарски кајак

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Носач на кајак блок од пена - Содржина на врвот на автомобилот : 2 Полични влошки од пена, 2 дополнителни долги ленти (вклопуваат автомобили, комбиња, кампери и рекреативни возила), 2 ленти со средна должина (да се користат со куки) и 2 куки Универзални - одговара на повеќето возила бргу и брзо и Лесно за инсталирање ги вклучува сите ленти и монтирање на хардвер Универзал; Одговара на повеќето возила. Брз и лесен за инсталирање. Безбедно за возило и кајак.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата