.

.

Климарното светло од Cuddl Duds женски 2-парче четка со четкање топла долга долна облека врвот и сетот за нозе

Климарното светло од Cuddl Duds женски 2-парче четка со четкање топла долга долна облека врвот и сетот за

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Воведување на четканата удобност две парчиња поставени од климарното светло со гудања на куда. Ткаенината за удобност од 95% полиестер од 5% спандекс обезбедува топлина, како и исклучителен опсег на движење. Комплетот вклучува врвот на вратот на екипажот со долги ракави и долги нозе. Постојат 6 бои за избор. Зашивање на искра на деколте. Контурни количини на контура. Високо-ниска хемлина. Ногањето е 28 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата