.

.

Смешковско лице за крзно лице

Смешковско лице за крзно лице

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дали сакате да носите влечка за смешковци? Подобро е за вашиот избор. Нашиот смајли за смајли е симпатична, шик и елегантна. Плишани влечки се посебен подарок за вас. Тие се многу срдечни и удобни и ќе ви донесат добро расположение. Ако сакате домови, тие се совршени за кое било место, дневна соба, кујна, спална соба, итн. Покрај тоа што ја молчи, текстурата на дното ви дава безбедно и сигурен основа. Slumplestените лизгачи содржат висококвалитетна инзола составена од задебелена мемориска пена со висока густина и мека руно, кои обезбедуваат долготрајна удобност и топлина во форма на бел слез за уморни стапала, го намалуваат замор на мускулите и се олеснуваат по напорниот ден на болка во работата и стрес. Издржливиот и мек TPR ѓон е одличен избор за употреба во затворен и отворен простор. S = 230mm m = 240mm L = 250mm xl = 260mm трајни материјали. Уникатен дизајн. Пријателски за кожата. Безболна работа со нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата