.

.

Резервоарот за девојчиња garanimals toddler Најдобра сестра

Резервоарот за девојчиња garanimals toddler Најдобра сестра

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Слатка и стилска, таа е сигурна дека гордо ќе го потресе овој резервоар „Најдобра сестра“ од Гаранималс. Во мека мешавина од памук, овој врв ќе ја задржи удобна и симпатична над кое било од нејзините омилени дното. Продаден исклучиво на. Вратот на екипажот. Без ракави. Печатење на екранот однапред. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. „Најдобра сестра“ ТЕНК ТОП за девојки за мали деца од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата