.

.

Девојки графички маици на Денот на Земјата, 2-пакувања, големини 4-18

Девојки графички маици на Денот на Земјата, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Зачувајте и одете зелено со овој 2-пакет на тимови! Прославете го Денот на Земјата со оваа прекрасна маица за кратки ракави за графички печати за девојчиња. Оваа симпатична графичка мета лесно се спарува со омилените фармерки, шорцеви и хеланки за целосно удобен и обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графички маици на Земјата за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата