.

.

Чудо на нација девојки со аспиратор со долги ракави за спиење, пижама, големини 4- и плус

Чудо на нација девојки со аспиратор со долги ракави за спиење, пижама, големини 4- и плус

DEN 367.68

Количината на стоката
Това е достапна

Останете пријатни и стилски во овие разнобојни, качулки за спиење од Wonder Nation! Совршено за спиење или Ноќта на вештерките, заспаните ќебе се направени од пријатно руно што ќе ја задржи удобно и топло цела ноќ. Sleepters Sleepters има детален аспиратор со 3Д уши, долги ракави и манжетни околу зглобовите и глуждовите. Sleepters Sleepters исто така имаат целосен преден патент што го олеснува носењето и отстранувањето. Тие исто така се означуваат помалку за дополнителна удобност, отпорни на пламен и машина што може да се перат за лесна нега. Изберете помеѓу вратоврска боја еднорог, шарена гепард, ryвездена сирена и класична панда или однесете дома една од секоја од нив! Пијама за спиење со ќебе со качулка. Долги ракави со манжетни. Целосен преден патент. 3Д уши на аспираторот. >. Детали за аплицирање на фолија. Направено од 100% полиестерско руно. Достапно во големини 4-18 и плус. Отпорен на пламен. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата