.

.

Бесплатно собрание девојки графички мета со долги ракави, големини 4-18

Бесплатно собрание девојки графички мета со долги ракави, големини 4-18

DEN 224.00

Количината на стоката
Това е достапна

Постигнете ги starsвездите во оваа прекрасна небесна тематска графичка мета од слободното склопување. Зодијак знаци, соstвездија и повеќе ги зголемуваат овие ладни, удобни маици со долги ракави направени во памук со опуштено, малку преголемо вклопување. Спарете ги овие маици со екипаж со нашите фармерки со широки нозе или ребрести хеланки за да го комплетираат нејзиниот изглед на секојдневно. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опуштено; Малку преголем вклопување. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графички графички графички ракав за девојчиња од бесплатно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата