.

.

Правда девојки ретро маица за промена на бојата на сурфање, големини 5- & плус

Правда девојки ретро маица за промена на бојата на сурфање, големини 5- & плус

DEN 241.92

Количината на стоката
Това е достапна

Таа го тресе ретро изгледот во оваа маица за вратоврска за хиперколор со графички принт инспириран од гроздобер. Дизајнирано во интерактивна ткаенина за хиперколор, оваа маичка ја менува бојата на допир на нејзината рака-задолжително за нејзината кул колекција на девојчиња! Стил на пуловер со вратот на екипажот. Врза-фронт. Ретро сурфање графички принт од предната страна; ткаенина што се менува со хиперколор. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Правда хиперколор вратоврска маица за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата