.

.

Бесплатно собрание девојки рагби ленти Поло кошула, големини 4-18

Бесплатно собрание девојки рагби ленти Поло кошула, големини 4-18

DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пристигна новата рагби кошула од Слободното собрание. Ова исечено поло е подготвено да оди со класично шарен, спортски изглед. Спарете го овој исечен рагби поло со запалени фармерки или плетени здолништа и спортски патики за бонус во стил на бонус! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : исечен, боксерски фит. Деколте : јака од точка. Затворање : Плакета со три копчиња. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за рагби ленти од предните и ракавите; Исечен полите. Рагби лента поло маица за девојчиња од бесплатно склопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата