.

.

Без граници на тантела од облека на јуниорите

Без граници на тантела од облека на јуниорите

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Јас шпионирам нешто girly и чудесно со очен. Овој фустан на окото од без граници има трендовски и женствена чипка ткаенина со ласкави високо-ниски полите. Овој фустан за правење изјави лесно го прави врвот на ротацијата на вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. квадратно деколте. Затворање на чипка. Без ракави. Детали за чипка. Високо-ниско полите. 93% најлон/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фустан од чипка на очила на јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата