.

.

Деца од Гаранималс девојки хеланки, 2-пакувања, големини 4-10

Деца од Гаранималс девојки хеланки, 2-пакувања, големини 4-10

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Легла со денови! Оваа две пакувања на хеланки од 365 деца од garanimals помага да се додадат стил и опции во гардеробата на вашата девојка. Изработени во удобна ткаенина, овие хеланки се совршено основно парче за да се мешаат и да се совпаѓаат со кое било од нејзините омилени 365 деца од гаранимали и врвови. Сега нејзината забавна облека е завршена - толку лесно! Исклучиво на. Материјал : 57% памук/39% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 хеланки. ФИТ : Тенок. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; Цврст тон и отпечатоци од контраст; работ на зелена салата на полите. Две пакувања на девојчиња хеланки од 365 деца од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата