.

.

Avia Performance 2-Fer Studio Short

Avia Performance 2-Fer Studio Short

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Студиото Avia Studio 2fer Shorts има технологија за влага за влага, ве одржува суво и ладно. Дизајнот на преклопување на страничен цвест ви дава одлична подвижност без разлика дали работите или во движење. Шорцевите за основни слоеви за компресија на истегнување се дизајнирани да обезбедат поддршка и покриеност што ви треба. Доаѓа на 4 бои начини да направите спарување со вашиот омилен спортски градник во Avia. 86/14 Полиестер/спандекс истегнат ткаен, со полиестер/спандекс основен слој. Ткаени за сила со двонасочно истегнување. Плетете го основниот слој за да ве задржи покриен. Влага ткаенина за да се оддалечи потта од кожата за да ве остави суви и лесни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата