.

.

Девојки за чудо нација Деструирани тексас во целина, големини 4- & плус

Девојки за чудо нација Деструирани тексас во целина, големини 4- & плус

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Девојки за девојчиња од чудо нација Деструиран тексас во целост брзо ќе станат на сите мали девојчиња ново омилено одење. Направено во автентична ткаенина од памук тексас за вистинско вклопување и добро ќе се спари со кој било врв што го избира. Прилагодливи ленти за лесна удобност и функционални џебови за да се одржи сè што и треба. Конструиран во средно миење тексас со детали за уништување и дизајн на џеб во сенка за живеење. Совршено за цел ден носат и играат! BCI памук. Автентичен тексас. Прилагодливи ленти. Функционални џебови. Валани комери. Детали за уништување. Дизајн на џеб во сенка. Деним со средно миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата