.

.

Време на одмор девојки Божиќен џемпер, големини 4- & плус

Време на одмор девојки Божиќен џемпер, големини 4- & плус

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Време е да се добие празнично! Овој Божиќен џемпер на Холи olоли девојки од време на одмор им носи честитки на сезоната на нејзината гардероба со својот дизајн што привлекува. Овој џемпер за одмор на девојчиња е направен во мека плетена ткаенина за да помогне да ја задржи топла и пријатна и парови со нејзините омилени хеланки, фармерки или здолништа - совршени за следната забава! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : меко плетено тело; празничен дизајн. Божиќен џемпер на девојчиња од време на одмор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата