.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : 53% полиестер/47% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вграден лагер за безбедно вклопување; Ткаенината за влага помага да се одржи ладно и суво; Вклучува печатени и цврсти стилови. Водење шорцеви 2-пакувања за девојчиња од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата