.

.

Рамки за херојски уметности умира-3-дел украс

Рамки за херојски уметности умира-3-дел украс

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие метални метални прецизни метали создаваат совршени исечоци што го олеснуваат усогласувањето околу вашите печатни слики! Компатибилен со повеќето машини за сечење (продадени одделно). Овој пакет содржи украс од 3 делови : три умираат мерење помеѓу 2,25х2,25 инчи и 3,25х3,25 инчи. Увезени. Орнамент на рамка за херојски уметности умира-3-дел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата