.

.

КТ. Т.В. Diamond Solitaire солза обетки обетки во 14к злато

КТ. Т.В. Diamond Solitaire солза обетки обетки во 14к злато

DEN 7999.84

Количината на стоката
Това е достапна

Интригирајќи се со пријатна форма и многу искра, овие обетки со дијамантски пакувања се сигурно дека ќе бидат забележани. Изработено во злато 14К, секоја обетка има 1/10 CT. Diamond Solitaire заробен во уникатен извајана поставка во форма на солза. Зрачен со 1/4 ct. Т.В. на дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овие последни обетки се удобно со грбот на триење. 1/4 ct. Т.В. Diamond Solitaire солза обетки обетки во 14к злато.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата