.

.

Фино накит 10к злато исполнето изопачено и зачукуван обрач за возрасни обетки

Фино накит 10к злато исполнето изопачено и зачукуван обрач за возрасни обетки

DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна

Брилијантност фино накит 10к злато исполнет изопачен и зачукуван текстура тркалезни обетки. Овој дизајн е совршен спој на стил и едноставност и е погоден за секојдневно носење. Овој сет од детски обетки исполнети со злато исполнети со најразлични погледи и облеки. Тие се направени во врвен квалитет на хипоалергичен материјал и користат затворање на врвот на клик за поголема удобност, безбедност и безбедност при носење. Едноставно, но секогаш ги прави децата да се чувствуваат посебно и весело. Подарете ги вашите мали мали убави женски пријатели или најблиски со овој шармантен сет на обетки и направете ги секогаш да се чувствуваат посебно и радосно. Тоа прави многу внимателен подарок за деца од која било возраст. Овој сет ќе направи одличен додаток на колекцијата за накит на секое мало девојче. Brilliance Fine Jewelry 10 K злато исполнето со изопачено и зачукуван обрач за возрасни обетки Овој сет на обетки има приближна завршена вкупна тежина од 0,60 грама секој пар. Производот исполнет со злато 10 K е релативно посилен од вистинските цврсти златни производи и затоа траат подолго. Име на бренд : Brilliance Fine накит. Метал : 10К злато исполнето 1/20. Свиткана големина на обетки : 1,8x12mm. Големина на обетка со зачука : 2x10 mm. Метална боја : жолта. Тип на затворање : Затворање на врвот на кликнување за безбедно и безбедно заклучување. Анти-центристичката лента за хартија со убав квалитет е безбеден и ефикасен начин за заштита на скапоцениот накит да не се оцрни. Ве молиме, ставете го табулаторот против Татниш со овој украс во пластична кеса со поштенски заклучувања или во случај на накит по употреба и вашиот накит ќе биде заштитен и безбеден од ладилни, трајни и долготрајни! Земја на потекло : Јордан. Фотографиите можеби се зголемени и/или подобрени за подобра јасност на дизајнот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата