.

.

Логорт 10К жолто злато NHL лого -лого Калгари Фламен буква Ц среден приврзок

Логорт 10К жолто злато NHL лого -лого Калгари Фламен буква Ц среден приврзок

DEN 1167.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следната голема игра со оваа прекрасна, NHL, Calgary Flame Medion Pendant. Овој приврзок е внимателно направен од 10 карат жолто злато со прецизност. Овој приврзок за лого се одликува со детално, детално извршено лого на тимот, што е сигурно да привлече внимание. Метална тежина : 1,54 грама. Ласерски дизајн. Тип на накит : Добро. Тип на приврзок : NHL Calgary Flames Pendant. Врска со димензии на кауција : 22мм х 16мм, дебелина од 0,81мм.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата