.

.

Традиционален бел шуплив бенд од 10к бело злато - венчален прстен за мажи и жени

Традиционален бел шуплив бенд од 10к бело злато - венчален прстен за мажи и жени

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Означете ја вашата loveубов со нашиот традиционален бел свадба бенд од 10к бело злато! Овој шик дизајн е совршен и за мажи и за жени; Неговиот тенок 4мм бенд нуди удобно вклопување што секој може да ужива да носи ноќ и ден! Неговиот традиционален изглед има класичен исечен, шуплив бел златен бенд со 10к со комплементарна висока полска завршница. Елегантната боја на розово злато сјае светло, комплетирајќи го секој изглед на специјална пригода или едноставно ја подобрува вашата дневна облека. Остварете го сонот за цел живот да се оствари со овој незаборавен традиционален бел свадбен бенд од 10 K бело злато достапен за мажи и жени! Исто така достапно во жолто злато и розово злато. Традиционален бел свадбен бенд со бело злато - венчален прстен; свадба бенд за него; Свадба бенд за неа. Удобноста се вклопува за целодневно носење. Висока полска завршница; Обезбедува сјаен сјај совршен за вашиот изглед на денот на свадбата. Тенок-фит бенд; Нашиот свадбен бенд мери елегантен 4мм во ширина на опсегот. Може да се носи како прстен за ангажман.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата