.

.

1T испраќач на температура на течноста за ладење на моторот

1T испраќач на температура на течноста за ладење на моторот

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациите за автомобилска и оригинална опрема. WVE нуди производство на високо-технологија, заедно со иновативни решенија и подобрувања на дизајни на ОЕ. Секоја компонента или се совпаѓа или се подобрува на дизајнот OE за да обезбеди брза, лесна инсталација, супериорна изведба и сигурност. WVE 1 T1273 Температура на течноста за ладење на моторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата