.

.

Чудо нација уникатен бебе фудбалски сон n игра едно парче, големини - 6 9м

Чудо нација уникатен бебе фудбалски сон n игра едно парче, големини - 6 9м

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Земете го вашиот пакет на радост облечен со леснотија. Овој симпатичен фудбалски сон n игра едно парче од Wonder Nation е направено во супер-мек 100% памук со удобен екипаж, прицврстена покриеност на стапалото и удобен асиметричен преден патент со затворачи. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Деколте : екипаж. Затворање : Асиметричен поштенски преден со затворање. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Приложена покриеност на стапалото, дизајн без ознака за дополнителна удобност. Забелешка : 100% памучни пижами не се ретарданти на пламен и треба да се вклопат. Фудбалско спиење n Играјте едно парче за бебиња од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата