.

.

Машката машка Раглан со кратки ракави

Машката машка Раглан со кратки ракави

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Совршената мета е тука. Ragорџ Раглан Те е тој главен дел во вашата гардероба што ќе ја достигнете повторно и повторно. Одликувајќи се со вклопување што не е премногу тесно, но не премногу лабава и технологија за влага за да ви помогне да бидете ладни и суви, овој TEE е сензационален додаток на вашата обична колекција. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Заврши за влага за да ви помогне да ве олади и суви; екипаж; Достапно во цврсти материи и стилови на бои. Раглан е за мажи од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата