.

.

Маичка за кратки ракави на Ханес најважни работи

Маичка за кратки ракави на Ханес најважни работи

DEN 230.08

Количината на стоката
Това е достапна

Носете ја оваа машка мачка со кратки ракави самостојно или поставете го за да создадете свој изглед. Направено е од 100% памук (стилови на хедер се мешавина од памук), што ви овозможува да се движите слободно додека се одржувате удобно . миење на ладна вода : Ханес препорачува да го миете овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата