.

.

Бесплатно собрание на маица за џеб со долги ракави за мажи

Бесплатно собрание на маица за џеб со долги ракави за мажи

DEN 111.68

Количината на стоката
Това е достапна

Умно направено во органски памук, маицата со долг ракав на слободното склопување обезбедува неспоредлива мекост за животен изглед и чувство од самиот почеток, совршено под вашите бесплатни кошули со фланел со фланели, дуксери и многу повеќе. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : ребрести екипи и манжетни; нежен допир. Џебна маица со долги ракави за мажи од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата