.

.

Chaps mens lage ракав пулвер Хенли кошула

Chaps mens lage ракав пулвер Хенли кошула

DEN 143.68

Количината на стоката
Това е достапна

Познато по својата удобност и стил, оваа кошула на Хенли е крос-сезонска, крос-функционална централа. Долгиот ракав Хенли е разноврсен, може да се носи сам или како слој под јакна. Совршено за секојдневно носење, дома, на отворено и многу повеќе! Супер мека мешавина од памук/поли. Стилска јака на Хенли. Разновидниот врв може да се носи слоевит или сам по себе. Класични поглавја на градите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата