.

.

Менс Ringspun памук нано-Т маица

Менс Ringspun памук нано-Т маица

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

4,5 мл., Пред-смарт 100% памук на рингспун, 30 синглови за привремено вклопување во потесниот ребро-коларкубле-игла-ковертистички врат, манжетни и ракавици-до-рамо за-рамо да се затегнат, лансирање на вратот на вратот, Hanes Mens 100% Ringspun Патон Нано-Т-Т-Ширт 4980 (10 пакет).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата