.

.

Collectionенска колекција на списанија Париз широко теле црно 9. М.

Collectionенска колекција на списанија Париз широко теле црно 9. М.

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете урбани шик обувки во вашата гардероба со овие чизми за токи од колекцијата на списанија. Овие чизми имаат широк дизајн на теле и дизајн на слабици. Античкиот златен тон тон го комплетира изгледот. Колекција на списанија. Чизми. Секојдневен. Материјал : Човек направен. Боја : Црна. Подигање. Акцент на тока. Широко теле. Поштенски. 12.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата