.

.

Collection Collection omeенски Sarie Tru Comfort Fonam Bide Teal Stiletto Knee високи чизми

Collection Collection omeенски Sarie Tru Comfort Fonam Bide Teal Stiletto Knee високи чизми

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете малку драма на вашиот изглед во колекцијата Sarie By Journee. Овој чизми со широкопојасен чизми има мека веганска кожа и поддршка од 4 мм удобна пена ™ подножје за совршено вклопување. Задебелена потпетица на стилето го завршува изгледот за надморска височина на нозете. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата