.

.

Brinley Co. omensенски терен удобно пена бадем пети бута

Brinley Co. omensенски терен удобно пена бадем пети бута

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дефинирано со неговите суптилно шик детали, Bootie Calinnda од Brinley Co. сигурно ќе стане омилен. Оваа бута за бадеми-пети има крок текстурирани вегански кожни кожни и модерен панел за стрии. Ниска блок-потпетица спарена со најискрената удобна пена од 4 мм tru ™ подножјето го завршува овој изглед. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 4 инчи. Врвен обем : 9 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата