.

.

Време и време женски хаци врвот

Време и време женски хаци врвот

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Задоволете ги вашите потреби за џемпер со ова удобно секојдневно суштинско значење. Времето и Tru, женските печати Hacci Top и дава разноврсност на вашата обична гардероба во опуштено опуштено вклопување во стилот на рамената. Меките и пријатни екипи на екипажот со вашите омилени фармерки или панталони. Пополнете го изгледот со одлични додатоци. Исклучиво на. Материјал : 62% полиестер/33% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Капка рамо. Women'sенски печати Хачи Топ од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата