.

.

Време и време, маичка за ракави на ракав за лактот

Време и време, маичка за ракави на ракав за лактот

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нова основна за вашата колекција, маицата за време на вратот на Време и Тру го одржува вашиот изглед свеж благодарение на ласкавите вклопувања и ракавите со должина на лактот. Исклучиво на. Материјал : 60% полиестер/34% рајон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-вклопено. Дефект : вратот на лажичката. Затворање : стил на пулвер. Ракави : ракави со должина на лактот. Џебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; права хемлин. Mirtенска маица за вратот од време и Tru.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата