.

.

Девет.одри копче за долги ракави за жени надолу

Девет.одри копче за долги ракави за жени надолу

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Од канцеларијата до денес, оваа блуза со копче од девет. Обезбедување е идеален избор. Изработена во свиленкаста ткаенина Charmeuse со прекрасен принт, оваа блуза изгледа подеднакво шик затегната за паметен, скроен изглед или неискрена за пообилна вибрација. Класичното копче надолу ги врви долги ракави со манжетни и отворена јака за малку флерт стил. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; 27 ”долг. Деколте : јака од изрез. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги со манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : свиленкаста ткаенина Charmeuse; печатење на сите. Печатете го копчето надолу по блуза за жени од девет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата